Wersja na telefony komórkowe

A gdyby tak mieć zawsze dowcipy przy sobie? Na przykład w pociągu podczas długiej podróży albo w kolejce która jakoś nie chce się przesuwać? Byłoby wtedy co robić, zamiast posępnie patrzeć się na plecy towarzyszy niedoli...

Specjalnie dla osób, które chciałby mieć zawsze przy sobie Kinyen uruchomiliśmy mobilną wersję serwisu. Wystarczy wstukać m.kinyen.pl do przeglądarki w telefonie i świat dowcipów znów stoi otworem :)

Gadżety na iGoogle

Jeżeli korzystasz z iGoogleTM na pewno znane Ci są gadżety. Te małe dodatki potrafią znacznie ułatwić życie. Dzięki nim można szybko sprawdzić pocztę, zobaczyć aktualne kursy walut, a teraz także rozśmieszyć!

Serwis Kinyen przygotował dwa zabawne gadżety. Pierwszy z nich umożliwia przeglądanie nowo dodanych dowcipów. Drugi natomiast pokazuje jeden dowcip dziennie, za to najśmieszniejszy! Coś dla zapracowanych osób :)

Aby szybko i wygodnie dodać gadżet kliknij na poniższe linki:

Najnowsze dowcipy:Add to iGoogle
Dowcip dnia: Add to iGoogle

Jeżeli jednak nie słyszałeś o tej usłudze załóż konto mailowe na Google, zobacz co tracisz :)

Kanały informacyjne

Kanały informacyjne pozwalają szybko dowiedzieć się czy pojawiło się coś nowego na stronie internetowej. Dzięki nim za każdym razem gdy zostanie dodany nowy dowcip zostaniesz o tym natychmiastowo poinformowany!

Aby móc korzystać z kanałów należy posiadać odpowiedni program, np. RSSOwl. Jeżeli nie chcesz instalować żadnego programu, możesz skorzystać z przeglądarki Firefox, która posiada wbudowany czytnik.

Nasz kanał "Nowości na Kinyen.pl" dostępny jest w dwóch najpopularniejszych formatach: